Даний вид підлогового покриття однозначно заслуговує на окрему увагу. Індустрія виробництва ковроліну, що постійно перебуває в стадії розвитку, як альтернатива рулонному матеріалу, була створена килимова плитка. Універсальна, практична, легка в прибиранні та монтажі, і що важливо, здатне створити індивідуальний дизайн, як для дитячої кімнати так і для суворого офісу. Килимова плитка буває різних форм: квадратна, прямокутна, ромбоподібна та шестикутна. Дедалі більше наших клієнтів роблять свій вибір на користь цього покриття.

Що таке килимова плитка

 Універсальність килимової плитки полягає в тому що, як і будь-яке килимове покриття вона має класність, від 31-33 класу, але є так само і особлива перевага перед рулонними покриттями, за допомогою плитки з'являється можливість створення індивідуального малюнку або візерунка, і це однозначно є великим плюсом. За допомогою різних відтінків або кольорів, з легкістю можна виділити необхідні зони в приміщенні, можливий варіант укладання пікселем, за допомогою підрізки можна створити індивідуальний візерунок в центрі кімнати, варіантів укладання досить багато і це явна перевага килимової плитки. Варто зазначити, що нерідко її використовують також і в промислових масштабах, наприклад: аеропорти, кінотеатри, торгові центри, бізнес центри та великі адміністративні будівлі. Плитка 33-го класу є дуже і дуже довговічним покриттям, здатним витримувати високу інтенсивність навантаження і зберігати початковий вигляд і форму протягом довгих років.

Другою і також важливою перевагою перед рулонними покриттями є легкість реставрації, пошкоджена плитка демонтується і на її місце клеїться нова, на відміну від плитки, ковролін реставрується складніше і без можливості повністю приховати пошкоджену ділянку.

З чого роблять килимову плитку

Кожен багатошаровий сегмент складається з декількох шарів, залежно від виробника:

  1. Основа (нижній шар): ПВХ чи полівінілхлорид;
  2. Бітум;
  3. Скловолокно;
  4. Бітум;
  5. Сполучні волокна (основа для ворсу);
  6. Ворс.

 Тобто це теж ковролін але нарізаний на правильні форми, що складається з полівінілхлориду або бітуму і армовану скловолокном, при цьому такий склад дозволяє створити міцне покриття.

Основні розміри килимової плитки: 50х50см; 100х33.3см; 100х25см; 50х50см (шестикутна).

Монтаж килимової плитки

  1. На чисту та прогрунтовану основу (бетон, ОСБ плита, дерево, вініл), наноситься розмітка;
  2. Плитку необхідно розкласти в тому порядку, в якому вона клеїтиметься до основи, в такому положенні вона повинна вилежати не менше доби;
  3. За технологією укладання починається з центру кімнати, важливим є ідеально викладений перший ряд, що безпосередньо впливає на кінцевий результат;
  4. Укладаємо килимову плитку щільно один одному, перевіряючи співвідношення кутів плитки між собою, кромки повинні збігатися по перпендикулярності та паралельності;
  5. При необхідності здійснити підрізування в місцях зіткнення зі стіною.

Рекомендація від інтернет-магазину TUUT

 Килимова плитка - це матеріал, який здатний задовольнити найвибагливішого та найвибагливішого покупця, створити індивідуальний та красивий декор Вашої статі. Універсальність покриття здатна вирішити будь-яке завдання у будь-якому інтер'єрі!