Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 9:00–15:00

Нд: вихідний день

0
Мій кошик

Ламінат

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ламінат: переваги та особливості

 Ламінат - це вид покриття для підлоги, який складається з декількох шарів, що поєднуються один з одним за допомогою високого тиску і температури. Він виготовляється з деревинно-стружкової плити HDF високої щільності, що надає йому міцності та практичності. Виріб широко затребуваний при оформленні підлоги в інтер'єрах житлових приміщень, офісів, магазинів та інших місць.

  • Одна з основних причин популярності ламінату – його простота установки. Ламіновані панелі мають замкові з'єднання, які дозволяють швидко і легко укладати їх на будь-яку поверхню без необхідності використання клею, важливо відзначити те, що ламінат любить рівну підлогу, допускаються мінімальні нерівності до 3мм. Крім того, ламінат легко очищається і не потребує особливого догляду.
  • Завдяки особливостям технології виробництва, ламінат може імітувати різні види дерева, каменю, керамічної плитки та інших матеріалів, що робить його універсальним для будь-якого інтер'єру. Він доступний у різних стилях, кольорах та відтінках, це дозволяє підібрати підходящий варіант для будь-якого смаку та бюджету.

В цілому, покриття є практичним та універсальним покриттям, який має високу надійність та естетичні якості.

З яких матеріалів зроблений сучасний ламінат

Основні компоненти ламінатної підлоги включають:

  1. деревноволокниста плита HDF високої щільності - це матеріал, який складається з деревних стружок різної фракції.
  2. декоративний шар – це імітація дерева, каменю, плитки тощо, що виготовляється із щільного паперу;
  3. захисний шар - прозорий, верхній шар який відповідає за стійкість ламінату до стирання та механічного впливу на нього;
  4. стабілізуючий шар -  допомагає запобігти деформації ламінованої підлоги через вплив вологи або перепад температури.

При виробництві ламінованої підлоги всі ці компоненти склеюються разом при високій температурі і тиску, що робить підлогу міцною і міцною.

Слои ламината

Для яких типів приміщень підходить ламінат

 Ламіновану підлогу можна монтувати як у комерційних приміщеннях так і в побутових, для цього виробники ділять виробництво на три класи. При виборі підлоги, що ламінує, необхідно враховувати ступінь навантаження на підлогу у Вашому приміщенні, можливо це буде підлога в офісі або магазині, де трафік високий, або навпаки підлогове покриття вибирається для будинку, де прохідність мінімальна і немає необхідності купувати посилений ламінат. Давайте розглянемо три основні класи ламінату:

31-й клас – для житлових приміщень.

  • Ламінат для побутових приміщень із малою інтенсивністю прохідності, планки мають товщину 7мм. В основному застосовується для невеликих кімнат, таких як гардеробна, спальня. Важливо відзначити, що 31-й клас ні в якому разі не вказує на низьку якість ламінованих планок, європейський виробник ламінату враховує всі особливості приміщень, в яких монтуватиметься вироби і завдяки зменшенню класності, робить товар доступнішим за ціною і в той же час у дуже хорошому. якості. Висновок простий, якщо Ви хочете купити ламінат у кімнати з невеликою квадратурою, немає сенсу переплачувати за високий клас, 31 класу буде достатньо.

32-й клас – для побутових та невеликих комерційних приміщень.

  • Цей клас вважається найпоширенішим, він універсальний і основне виробництво заточене саме під 32 клас. Доступний 32-й клас у товщині 8 і 10 мм. Універсальність також полягає у застосуванні за типом приміщень, сучасне виробництво не стоїть на місці і постійно еволюціонує, нещодавно на ринок вийшов водостійкий ламінат (прохання не плутати з вологостійким), таким чином він став стійким до води та сфера застосування значно розширилася. Відмінним рішенням стане монтаж у невеликому офісі чи торговому залі, бутику, також добре підійде для будь-якого приміщення у Вашій квартирі. Різноманітність декорів не залишить байдужим навіть найвибагливішого клієнта, ламінат під дерево, ламінат під камінь, ламінат під плитку та багато інших декорів доступні для вибору.

33-й клас – для великих офісів та комерційних приміщень, для укладання без порогів у житлових приміщеннях.

  • Посилена ламінована підлога 33-го класу виготовляється у товщині 8/10/12мм. Визначається класність не тільки за рахунок товщини і з урахуванням верхнього захисного шару. Завдяки підвищеному верхньому шару, він стійкий до високої інтенсивності прохідності, взуття, роликів офісних крісел тощо. Ви запитаєте як вибрати підлогу 33-го класу за товщиною, тут все просто, якщо приміщення маленьке але інтенсивність висока то відмінним варіантом буде 8 мм., але якщо приміщення в об'ємі перевищує 20 м2 то радимо зупиняти свій вибір на варіантах 10 і 12мм. це також стосується і квартир де будуть відсутні пороги і ламінат буде переходити з кімнати в кімнату без порогів, принцип простий - чим більша кімната тим більшою "плавучістю" володіє підлога, що ламінує, тим вище навантаження на замок виробу, і чим вище товщина планки, тим краще ламінат тримає навантаження та виключається руйнування замку.

Як правильно вибрати та купити ламінат

 Маючи розуміння класності ламінату можна приступити безпосередньо до вибору кольору, декору або малюнка. Як Ви знаєте різноманітність зашкалює, імітація різних порід деревини з сучком і без, в натуральних кольорах і з ефектом лофт, з малюнком під камінь, під керамічну плитку, і навіть під тканину, перераховувати можна нескінченно, але що потрібно знати ще про тонкощі вибору.

 При виборі зверніть увагу на ембосинг. Ембосинг - це спеціальний процес виробництва, завдяки якому створюється об'ємний малюнок, тобто ламінування наноситься синхронно малюнку, таким чином створюється 3D ефект, тобто ви не тільки можете бачити малюнок, але і тактильно відчути його рельєф, сучки або слід від пили будуть повністю синхронні з малюнком, завдяки ембосингу декор стає максимально реалістичним і важко відрізнити від натуральної дошки, з 3D ламінатом Ваша підлога набуде характеру і буде радувати око протягом довгих років.

Ламинат со структурой дерева

На фото німецька ламінована підлога Classen з ембосингом (синхронна структура з малюнком).

Водостійкий і вологостійкий ламінат: в чому різниця і який краще

 Водостійке покриття з'явилося на ринку України нещодавно, до його появи існувало таке поняття як вологостійкий ламінат, вологостійкість досягалася засобами обробки замкової частини воском, повною мірою захистити замки від води не вдавалося, залежно від виробника та від щільності плити HDF, ламінат міг утримувати воду на поверхні від двох до чотирьох годин і це ніяк не рятувало ламелі від набухання, але як ми вже говорили вище, еволюція виробництва привела до створення водостійкого виробу, до складу плити включили меламін, таким чином виробник повністю виключив вбирання води в плиту.

 Одним із популярних способів захисту від вологи є метод воскування замків і нанесення спеціального герметика, безпосередньо на сам замок. Цей метод виключати не потрібно, він дійсно дієвий і здатний запобігти попаданню вологи і води, але вважається довгим і вимагає акуратності.

 У результаті можна сказати одне, водостійка підлога, що ламінує - це інноваційне покриття, здатне захистити Ваш ламінат від води і тим самим служити довше.

Де купити ламінат в Києві та Україні

 Перед тим як зробити свій вибір на тому чи іншому покриття для підлоги, радимо провести порівняння між матеріалами, отримати повну і професійну консультацію продавця і тільки після цього зупинити свій вибір. Купити ламінат можна в спеціалізованому магазині, де консультанти більше обізнані та володіють повною інформацією про матеріал. У нашому інтернет-магазині підлогових покриттів TUUT Ви знайдете матеріали від провідних світових виробників, Classen, Kronopol, Egger, AGT, Krono Original, Kastamonu. Якісна консультація наших менеджерів та швидка доставка по Україні. Наша мета – це Ваша довіра та Ваш комфорт!

Вгору